Yücel Apaydın: Adayımız Abdullah Sönmez

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP ile ittifak görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.
Yücel Apaydın

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP ile ittifak görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

Parti binasında açıklamalarda bulunan Yücel Apaydın, “Sözlerime başlamadan önce, en büyük engelin sevgisizlik olduğunu vurgulamak isterim. 3 Aralık Engelliler Günü’nde halkın engellerin farkında olması adına organizasyon düzenleyen tüm kurum ve kuruluşlara partimiz adına teşekkür ediyorum.

Hepimiz birer engelli adayıyız. Engeller bir ‘özür’ değil, yaşamlarına engeldir. Gönül rahatlığıyla aramızda engel yok demek için engelli vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltecek politikaların kamusal alanda işlemesi gerekmektedir.

Genel merkezimiz ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin ittifak görüşmeleri devam etmektedir.Genel merkezimizin ülkemizin ve şehrimizin bekasına yönelik çalışmaları oldukça yoğun bir şekilde sürmektedir.  Bu yoğunluktan dolayı cumartesi günü gerçekleşecek programımız ileri bir tarihe ertelenmiştir.

İYİ Parti’nin Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez’dir. İttifak görüşmeleri halen devam etmektedir. Genel merkezimiz tarafından ittifak görüşmeleri sürerken Alanya ilçe teşkilatı olarak saha çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.

Alanya halkının benimsediği bir aday genel merkezimizce de onaylanarak tarafımızdan açıklanmıştır. Bizler çalışmalarımızla fark yaratıyoruz. Alanya halkını da İYİ’lik yolundaki yolculuğumuza ve cesurlar hareketimize davet ediyoruz.

Sözlerimi Genel Başkanımız Meral Akşener’in çağrısıyla bitirmek isterim: Ben türemiş değilim, hakkımı arayan bir EYT’liyim diyorsan gel İYİ Parti’ye.

Ben beleşçi değilim, Türkiye’nin geleceği olan üniversiteliyim diyorsan gel İYİ Parti’ye. Ben sakıncalı değilim, suçsuzluğu kanıtlanmış bir KHK mağduruyum diyorsan gel İYİ Parti’ye.

Ben yük değilim, 3600 ek gösterge isteyen kamu çalışanıyım diyorsan gel İYİ Parti’ye. Ben fırsatçı değilim, ekmeğimin peşinde olan esnafım diyorsan gel İYİ Parti’ye. Ben stokçu değilim, rızkımı arayan bir çiftçiyim diyorsan gel İYİ Parti’ye. Gel ki ülkeyi yönetmede sesin olsun. Halkın sesi partimize desteğin olsun.”