Türkdoğan: Bayramlarımız bayram olsun

MHP İlçe Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önündeki programa Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de katıldı.
Parti binası önündeki bayramlaşmaya Başkan Yücel de katıldı.

MHP İlçe Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önündeki programa Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de katıldı.

Adem Murat Yücel

MHP İlçe Teşkilatı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önündeki programa Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan yardımcıları Tunahan Kasapoğlu, Mehmet Kula, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, 23. Dönem MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı. Bayramlaşmanın ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Yücel, “Öncelikle tüm İslam aleminin, milletimizin, Alanyamızda bulunan misafirlerimizin ve tüm Alanyalıların bayramlarını tebrik ediyorum. Bu vesileyle gerek kamu kurum kuruluşları gerekse yerel yönetimler, şehrimizde bulunan misafirlerimizin hem memnuniyeti için gerekli tüm tedbirler alındı.  Bu saate kadar hiçbir olumsuz bir durum meydana gelmedi. Herkes sağlıklı Kurban Bayramı’nı idrak ediyor.  Bu vesileyle de herkese tekrar iyi bayramlar diliyorum” dedi.

Sena Nur Çelik

YILDIZ HUZUR DİLEDİ

  1. Dönem Antalya Milletvekili Yıldız da, “Öncelikle Alanya halkının ve ilçede tatillerini  geçirmekte olan vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Huzur, sağlık içerisinde bayramlarını ve tatillerini eda etmelerini diliyorum” diye konuştu.

Sena Nur Çelik

“MİLLETİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ”

MHP İlçe Başkanı Türkdoğan da, “Yine bu mübarek Kurban Bayramı’nda MHP İlçe Teşkilatı’nın mensuplarıyla, belediye başkanımız, milletvekilimiz, belediye meclis üyelerimiz ve partililerimizin her kademesiyle, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve ülkü ocaklarımızla Alanya’da bayramlaştı. Cenab-ı Allah nice bayramlara hep birlikte çıkmamız nasip etsin. Bu mübarek bayramın Türk-İslam alemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Özellikle ülkemizin son dönemde içine çekilmeye çalışıldığı, birtakım dış güçler tarafından oluşturulmaya çalışılan dövizdeki artışla birlikte ekonomik kriz oluşturulmaya çalışıldığını hep birlikte görmekteyiz. Bu noktada bayramlar özellikle milletimizin birlik ve beraberliğini sağlayan, insanlarımızı bir araya getiren önemli günlerdir. Türk milletinin mutlu, Türk devletinin güçlü olabilmesi için milliyetçi, ülkücü hareketin mensupları liderimiz, genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin emirleri ve talimatları doğrultusunda ülkemizi ve milletimizin bekası için cumhur ittifakı, Yenikapı ruhuyla ülkenin bekası için mücadelesini vermeye devam edecektir.  Buradan bu milletin bütün mensuplarını da Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yedi düvele karlı verdiği bu mücadelede bizlere destek olmaya davet ediyoruz ve bayramımızı kutluyoruz. Bayramlarımız bayram olsun” ifadelerini kullandı. MHP’nin bayramlaşmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya milletvekilleri Sena Nur Çelik ile Kemal Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile partililer de ilçe teşkilatı önüne gelerek MHP’lilerin bayramlarını kutladı. Protokol bayramlaşması için belediye düğün salonuna geçen CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ile Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile partililer de MHP’lilerin bayramını kutladı.

Mustafa Türkdoğan, Adem Murat Yücel, Menderes Türel

Sena Nur Çelik

Menderes Türel

Hüseyin Güney

Sefa Çorbacı, Mustafa Türkdoğan

Sefa Çorbacı, Mustafa Türkfdoğan