Akdağ Kayak Merkezi raporunu bana ulaştırın

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan Akdağ Kayak Merkezi ile ilgili destek sözü aldıklarını söyledi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan destek sözü aldıklarını söyledi.

 Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Durusoy, “İzmir MÜSİAD ev sahipliğinde T.C. Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Etnospor Genel Başkanı Bilal Erdoğan, MÜSİAD Kurucu Genel Başkanı ve önceki dönem Türkiye Kayak Federasyonu başkanı Erol Yarar’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Türkiye’de ve Dünyada Spor Endüstrisi ve Sporun Sağlığa, Ekonomiye Katkıları’ konulu çalıştaya Alanyamızı temsilen katıldık.

Kayak federasyonu başkanlık görevini halefine devreden Kurucu Genel Başkanımız Erol Yarar nezdinde Spor Bakanımızdan Alanyamızın 1992 yılında başlayan Akdağ Kayak Merkezi rüyası ve projesi için destek sözü aldık. Yarar, bu proje için elinden geleni yapacağını, üzerinde çalışıp bakanla birlikte çalışmayı yürütmede Alanya şubesine yardımcı olacağını belirtti.

Kendilerine ticaret odamız önderliğinde devam eden Akdağ sürecini anlatan detaylı raporumuzu en kısa sürede ulaştırmamızı talep ettiler. Şimdiden katkıları için öncelikle bize bu imkanı sağlayan MÜSİAD genel merkezimiz başta olmak üzere güzel organizasyona emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.