Peksel ve Kıldırgıcı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Girenes, Alanya Anadolu Hastanesi Genel Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Hasan Peksel'i ve Alanya Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Emre Kıldırgıcı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Hasan Çavuşoğlu, Hasan Peksel'e Aytemiz Alanyaspor forması hediye etti.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Girenes, Alanya Anadolu Hastanesi Genel Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Hasan Peksel’i ve Alanya Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Emre Kıldırgıcı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Turuncu yeşilli yönetim ilk olarak Alanya Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Hasan Peksel’i ziyaret etti. Hasan Çavuşoğlu, kulüp çalışmaları hakkında bilgi vererek Peksel’i maçlara davet etti. Peksel ise göreve yeni başladığı için henüz maça gelme fırsatı bulamadığını ancak 21 Nisan’da oynanacak Fenerbahçe maçından itibaren her maça gelmeye çalışacağını söyledi.

Hüseyin Girenes, Hasan Çavuşoğlu, Hasan Peksel, Nazmi Yüksel
Hüseyin Girenes, Hasan Çavuşoğlu, Hasan Peksel, Nazmi Yüksel

Çavuşoğlu, Yüksel ve Girenes daha sonra Alanya Gençlik Merkezi Müdürü Emre Kıldırgıcı’yı ziyaret etti. Merkezde gençlere yönelik yapılan spor, kültür, bilim ve sanat çalışmaları ile tesisin işleyişi hakkında bilgiler veren Kıldırgıcı, yapmayı planladıkları yeni projeleri de anlattı. Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise Kıldırgıcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Hüseyin Girenes, Hasan Çavuşoğlu, Emre Kıldırgıcı, Nazmi Yüksel
Hüseyin Girenes, Hasan Çavuşoğlu, Emre Kıldırgıcı, Nazmi Yüksel
Hasan Çavuşoğlu, Emre Kıldırgıcı,
Hasan Çavuşoğlu, Emre Kıldırgıcı’ya hediyeler verdi.
Nazmi Yüksel, Emre Kıldırgıcı, Hasan Çavuşoğlu, Hüseyin Girenes
Nazmi Yüksel, Emre Kıldırgıcı, Hasan Çavuşoğlu, Hüseyin Girenes