Cumhur İttifakımız devam edecek

Cumhur İttifakımız devam edecek MHP İlçe Teşkilatı tarafından iftar programı düzenlendi. Parti binasının önündeki iftara MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,

MHP İlçe Teşkilatı tarafından iftar programı düzenlendi.

Parti binasının önündeki iftara MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, belediye meclis üyeleri, şehit aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İftarın açılmasının ardından konuşma yapan MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Ramazan ayı Müslüman Türk milleti arasında yardımlaşma ve dayanışma duygularını  yaşandığı ay. Bu iftar sofrasını düzenlediğimiz tarihin bizim açımızdan bir başka önemi daha var. 

Yarın 19 Mayıs 1919’un 100.  yıl dönümü. Bu vesileyle başta Atatürk olmak üzere bütün milli mücadele kahramanlarını, tüm şehitleri rahmet ve minnetle anıyorum. MHP’nin de bu yıl 50. kuruluş yıl dönümü.

MHP önce ülkem ve milletim sonra partim ve ven ilkesiyle ülkenin menfaatlerini önde tutmaya devam edecek. Ülkenin menfaatini önde tutan Cumhur İttifakımız bundan sonra da devam edecek.

Hala oyunlarına devam ediyorlar. 15 Temmuz’da darbe girişimi denediler, başarılı olamadılar. 24 Haziran seçimini başarıyla tamamladık. Adayımız Adem Murat Yücel’e destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Aksoy ve Yücel de iftara katılanlara teşekkür ettiler.