Bakan Çavuşoğlu’ndan Alanyaspor’a sürpriz ziyaret

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor Kulübü'nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Çavuşoğlu, teknik heyet ve futbolcuların yeni yılını kutladı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Çavuşoğlu, teknik heyet ve futbolcuların yeni yılını kutladı.

Mevlüt Çavuşoğlu

Bakan Çavuşoğlu yaptığı konuşmada “Buraya gelerek öncelikle sizin yeni yılınızı tebrik etmek istedim. Yeni yılda sizlere sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Sizlere çok güveniyoruz. Her zaman yanınızda olacağız” dedi.

Mevlüt Çavuşoğlu


Daha sonra kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, ziyaretin anısına bakan Çavuşoğlu’na Alanyaspor atkısı hediye etti. Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’in de yer aldığı ziyaret sonunda bakan Çavuşoğlu, teknik ekip ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mevlüt Çavuşoğlu


Mevlüt Çavuşoğlu
Mevlüt Çavuşoğlu, Hasan Çavuşoğlu