Tek kadın muhtar adayı ofisini açtı

Mahmutlar Mahallesi'nin tek Kadın muhtar adayı Hülya Demir, muhtarlık seçim ofisini açtı.

Mahmutlar Mahallesi’nin tek Kadın muhtar adayı Hülya Demir, muhtarlık seçim ofisini açtı.

1999 yılında Düzce depreminden sonra Mahmutlar’a yerleşen ve hayatını kuaförlük mesleği ile sürdüren Hülya Demir’in muhtarlık ofisi açılışına çok sayıda kişi katıldı.

“Değişime hazır ol” sloganı ile yola çıkan Demir, “19 yıldır iyi niyetli güzel yürekli insanlarla birlikte oldum. Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından Mahmutlar’ı yurt edinerek sahiplenmiş benim gibi on binlerce insan Mahmutlar’ın gelişmesi ve güzelleşmesi için birlik olduk.

Tek kadın muhtar adayı ofisini açtı

Yerlisi ve yerleşeni ile etle tırnak gibi ayrılmaz olduk. Her kesimden pek çok insanın kapımı çalarak kendilerine göre sosyal, ekonomik, psikolojik sorunlarını dinledim ve çözüm olmaya çalıştım.

Hülya Demir
Hülya Demir

Yıllarca Mahmutlar’ın Hülya ablasıydım. Şimdi de muhtarı olmak istiyorum. Desteklerinizle muhtar olduğum zaman Mahmutlar’da çok güzel gelişmeler olacak.

Ben değil, biz odaklı yerli-yabancı ayrımı yapmadan bir bütün olarak yönetim şeklini hayata koyacağız. Mahmutlar’ın kültürünü, sosyal dengesini, emniyetini, şehir medeniyetini daha fazla kaybetmeden hayata geçirmek için hazırım. Muhtar olmak istiyorum” dedi.

Abdullah Sönmez

KATILIM YÜKSEK OLDU

Hülya Demir’in muhtarlık ofisi açılışına İYİ Parti ve CHP’nin ortak ittifak adayı Abdullah Sönmez, CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Mahmutlar eski Belediye Başkanı Alaattin Çakır, AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen ve yönetimi, Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Garip Kodal ve Hasan Basar, MAHKOD Başkanı ve Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan, Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tek kadın muhtar adayı ofisini açtı
Hülya Demir