Kahve Dünyası’ndan soğuk Türk kahvesi

Kahve Dünyası, sıcak yaz günlerinde soğuk bir içecekle ferahlamak isteyenlere alışılmışın dışında özel bir lezzet sunuyor: Soğuk Türk Kahvesi. Kahve Dünyası’nın Soğuk Türk Kahvesi, eşsiz Türk kahvesini, süt, bitter çikolata ve buzla buluşturuyor.

Kahve Dünyası, sıcak yaz günlerinde soğuk bir içecekle ferahlamak isteyenlere alışılmışın dışında özel bir lezzet sunuyor: Soğuk Türk kahvesi. Kahve Dünyası’nın soğuk Türk kahvesi, eşsiz Türk kahvesini, süt, bitter çikolata ve buzla buluşturuyor.

 

Kahve Dünyası,  soğuk kahveleri sevenlere, sıcak günlerde serinleten bir içecek arayanlara, yeni tatları denemekten hoşlananlara sıra dışı bir lezzet olan “Soğuk Türk Kahvesi”ni öneriyor.  Kahve Dünyası’nın en kaliteli Arabica çekirdeklerinin özel olarak kavrulmasıyla hazırlanan eşsiz Türk kahvesine yepyeni bir yorum getiren Soğuk Türk Kahvesi, lezzetiyle fark yaratıyor.  Soğuk Türk kahvesi, süt, bitter kaşık çikolata, buz, bitter rende çikolata, çikolata sos ile hazırlanan bu sıra dışı içecek,  sıcak günlerde lezzet dolu bir serinlik sunuyor. Keyifle yudumlanan soğuk Türk Kahvesi, tüm Kahve Dünyası mağazalarında sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için:

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Begüm Abban / begum.abban @excel.com.tr / 0538 635 33 82