Sefa Çorbacı: İttifak tamam yazıyı bekliyoruz

CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, Antalya'da ittifakın sağlandığını belirterek, Alanya için de çok yakın bir zamanda kendilerine gönderilecek yazıyı beklediklerini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, Antalya’da ittifakın sağlandığını belirterek, Alanya için de çok yakın bir zamanda kendilerine gönderilecek yazıyı beklediklerini söyledi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ile İYİ Parti’den Alanya Belediye Başkan adayı olan Abdullah Sönmez basınla kahvaltıda bir araya geldi. Tuğra Kafe’deki kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı da katıldı.

Kahvaltıda konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “Bugün belediye başkan adayımız Abdullah Sönmez ve ittifak adayı Sefa Çorbacı ile sizlerle görüşmek, kaynaşmak dostça bir süreç yaşamak adına bu kahvaltıyı düzenlemek istedik. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. İnşallah hep beraber iyi bir seçim süreci yaşarız” dedi.

“İTTİFAKIMIZ SAĞLANDI”

CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı da, “Beni buraya davet eden Apaydın’a teşekkür ederim. Önümüzdeki süreci değerlendireceğiz. Büyükşehirde bizim ittifakımız sağlandı. Alanya için de bugün ya da yarın yazı bir bekliyoruz” diye konuştu.