Başkanlık görevini layıkıyla taşıyacağım

İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları'nda başkan yardımcısı olarak görev yapan Ramazan Demir, başkanlığa atandı. Ataması yapılan Demir vakit kaybetmeden ilk faaliyetini gerçekleştirdi.

İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları’nda başkan yardımcısı olarak görev yapan Ramazan Demir, başkanlığa atandı. Ataması yapılan Demir vakit kaybetmeden ilk faaliyetini gerçekleştirdi.

Bir süre öncesinde Fatih Uyar’ın istifa etmesiyle boş kalan İYİ Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanlığı koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

Gençlik Kolları’nda İnsan Hakları ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Ramazan Demir, Alanya İyi Gençlik’in yeni başkanı olarak atandı.

Antalya Gençlik Kolları Başkanı Onur Bilge Özdemir’in atamasıyla göreve gelen Demir, başkanlık bayrağını devir alır almaz İyi Gençler’le bir araya geldi.

Daha çok tanışma kaynaşma ortamı edası ile Mixx Lounge Cafe’de gerçekleşen buluşma sohbet havasında geçti. İyi Parti Alanya Gençlik Kolları’na gönül veren katılımcılara hedeflerini ve ideallerini açıklayan Başkan Demir, ‘Devraldığım yeni görevimde sizlerle beraber olmaktan mutluyum.

Bizim gibi fikirlerini, inançlarını korkusuzca savunan Türk gençliğine en çok ihtiyaç duyulduğu bir dönemde göreve gelmiş bulunuyorum. Devraldığım başkanlık bayrağını layıkıyla taşımak ve daha ileriye hatta zirveye çıkartmak için çalışacağız.

Bu yolda bize destek olacak olan İlçe Başkanımız Yücel Apaydın ve sizlerle birlikte bunu başaracağıma inanıyorum. Biz ne kadar fikirlerimizi savunursak, haksızlıklara karşı çıkarsak o kadar demokratik bir ülke olma yolunda ilerleriz.

Bizim gibi özgür iradesini savunabilen, fikirlerinin, inançlarının ve ideallerinin peşinden gidebilen gençleri de aramıza katılmaya davet ediyorum’ dedi.

Başkanlık görevini layıkıyla taşıyacağım