Yücel Apaydın’dan belediyeye ‘Hizmet’ eleştirisi

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, mevcut belediye yönetimine yüklenerek,

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, mevcut belediye yönetimine yüklenerek, “Yeni belediye binasının çalışmaları durmuşken ve yapımı dahi bitmeden yeni yıkımlara nasıl kalkışılıyor? Bu yapılar neden seçime yakın dönemde ortaya bir sürpriz edasıyla çıkıyor” eleştirisinde bulundu.

Parti binasında açıklamalarda bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “Mevcut belediye yönetimi yaptıkları ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Her şeyi güllük-gülistanlık gösterip, yapması gereken tüm hizmetleri yapmış gibi, sanki verdiği sözleri tutmuş gibi kendini halka sunması inanın artık tahammül seviyesini aştı.

Bizler bu yönetimin neler yaptığını, neye nasıl yaklaştığını halkımızla her temas edişimizde anlatıyoruz. Şimdi halkımıza soruyorum. Yeni belediye binasının çalışmaları durmuşken ve yapımı dahi bitmeden yeni yıkımlara nasıl kalkışılıyor? Bu yapılar neden seçime yakın dönemde ortaya bir sürpriz edasıyla çıkıyor.

Sanırım hakkında söylediğimiz çalışmıyor, eksiklikleri bunlar, şu şu işler yanlış gidiyor söylemlerimiz kendisini oldukça rahatsız etti. Merkezde ‘bari dostlar beni iyi hatırlasın, çalışmalar yaparken elim boş olmasın, hemen herkesin göreceği yerde ben işe koyulayım’ dediği oldukça aşikâr.

Bizler sabahtan gece yarılarına kadar, gece yarılarından sabaha kadar Abdullah Sönmez ile birlikte sahadayız. Saha çalışmalarımızdaki görüntüler de elimizde.

Mahallelere giden yollar kötü, bazı yollar çökmüş, yaptı desinler diye yapılmış samimiyetsiz hizmetlerin hepsine şahidiz. Şimdi böyle açıklama yapıyoruz ardından kendileri de konuya yönelik haber servisi yapmaya başlar, yalancı çıkarmak için.

Buradan halka karşı olan hizmetini aşık atmak ve yalancı çıkarmak üzerine kuranlara sesleniyorum.

Eksiksiniz, hizmetiniz ve yaptıklarınız Alanya’ya yetersiz. 5 senenin açığını 30 günde kapatamazsınız. 1 Nisan 2019 sabahında Alanya halkı halkını unutmayan başkanla hizmeti ticaret usulü vermeyen, çözüm ne ise onun sunan başkanla İYİ olacak. Bu başkan da Abdullah Sönmez’dir” dedi.