Büyük heyecan için geri sayım başladı

16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında 30’uncusu gerçekleştirilecek olan ‘Antalya ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nda yerini alan HOTED’in düzenleyeceği Housekeeping (Kat Hizmetleri) olimpiyatlarının her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor.
Hakan Halit Yeni


16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında 30’uncusu gerçekleştirilecek olan ‘Antalya ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı’nda yerini alan HOTED’in düzenleyeceği Housekeeping (Kat Hizmetleri) olimpiyatlarının her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

Fuarla ilgili açıklama yapan Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) Kurucu Üyesi, Onursal Başkanı ve Baş Danışmanı Hakan Halit Yeni, üyeleri ve meslektaşlarını sektördeki sürekli değişen ve gelişen yeniliklerden haberdar etmek ve yeni teknolojilerden yararlandırmak adına yedinci kez Antalya ANFAŞ Expo Center’daki buluşmaya hazırlandıklarını söyledi.

Yeni, “Hiç şüphe yok ki ‘ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’ Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın da son derece kaliteli markalarını bir araya getiren en büyük ve kapsamlı fuar olma özelliğine sahip.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm HOTED ve Housekeeping dünyasının buluşma noktası olan böylesine büyük bir organizasyonda bir kez daha camiamızı gururla temsil etmeye hazırlanıyoruz.

2019 yılında 30. kez sektör profesyonelleriyle buluşacak olan ‘ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’nda hem Alanya’mızı hem de tüm Türkiye geneli Housekeeping camiasını temsilen sektördeki iş ortaklarımızla ve turizmci dostlarımızla yedinci kez bir araya gelmenin onurunu ve gururunu yaşayacağız.

Her zaman önemle vurguladığımız gibi, Housekeeping camiası olarak olimpiyatlarımız başta olmak üzere eğitim, etkinlik ve seminerlerimizin yanı sıra ülkemizin dört bir yanında aktif faaliyet gösteren derneklerimizle de çalışmalarımıza uyum içinde en üst seviyelerde devam ediyoruz.

Bilindiği üzere HOTED olarak ‘ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı’ gibi büyük ve uluslararası bir fuarda Alanya ve Housekeeping ismini neonlara yazdıran tek kuruluş olma özelliğine sahibiz.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yarışmalar ve sürprizlerle dolu ‘7. Uluslararası HOTED Housekeeping Olimpiyatları’nı kıymetli iş ortağımız ve kendi alanının en iyilerinden biri olan TOLKAR Çamaşırhane Ekipmanları ve tedarikçi dostlarımızın destek ve katkılarıyla gerçekleştireceğiz.

Yarışmalara Türkiye genelindeki otellerimizin Housekeeping departmanlarından ve turizm okullarımızdan ekiplerle katılmaları bizler için önem arz ediyor. Bu bağlamda tüm turizm camiasının değerli mensuplarını, meslektaşlarımızı ve turizm okullarımızı olimpiyat alanımıza davet ediyoruz.

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgileri öğrenmek isteyenler sosyal ağlarımız ve www.hotedalanya.org.tr resmi web sitemizden bizleri takip edebilirler” dedi.