Bisiklet Turu için toplandılar

‘54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’ 09-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Konya-Konya, Alanya-Antalya, Fethiye-Marmaris, Selçuk-Manisa ve Bursa-İstanbul etaplarıyla gerçekleştirilecek

‘54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’ 09-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Konya-Konya, Alanya-Antalya, Fethiye-Marmaris, Selçuk-Manisa, ve Bursa-İstanbul etaplarıyla gerçekleştirilecek.

Alanya’da 10 Ekim 2018 Çarşamba günü Alanya-Antalya etabı 154,1 kilometre olarak gerçekleşecek. Etap startı Alanya Kızıl Kule- Rıhtım Caddesi’nden verilecek. Kaymakamlık, Mola Kavşağı, Atatürk Caddesi’nden Alaaddin Keykubat Kavşağı’ndan D-400 yolunu takip edecek.

‘54. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’ Alanya-Antalya etabıyla ilgili Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş başkanlığında İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilgili kurum müdürleri ve etap güzergahı boyundaki belediye başkanları, ilçe kaymakamları ile birlikte Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Belediye Spor Müdürlüğü temsilcileri Türkiye Bisiklet Federasyonu temsilcileri ve organizasyonun yüklenici şirket temsilcileri ile birlikte toplantı gerçekleştirildi. Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından sunum yapılan toplantıda yapılacak çalışmalar, hazırlıklar ve alınacak tedbirlerle ilgili açıklamalarda bulunuldu.