Halkın iradesine saygısızlık yapılıyor

CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Erdem, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sözlerinin ardından açıklama yaparak tepki gösterdi.
Çağdaş Erdem

CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Erdem, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sözlerinin ardından açıklama yaparak tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağdaş Erdem, “Toplumsal huzurumuzu bozmaya çalışan yerel siyasetçilere sesleniyorum. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan Türk bayrağını ve ulusal marşımızı benimsemiş, ülkeye karşı sorumluluklarının bilincinde olan her insanın siyaset yapma hakkı vardır.

Siyasetçilerimize yapılan saldırılar Türk devletine yapılmaktadır. Sen eğer, ‘%9.83 oy almışsın ne işin var orda’ demeye getirilip, savunuluyorsa halkın iradesine saygısızlık yapılmaktadır. Her siyasi partinin genel başkanına saygımız sonsuz, siyasetin gereği de budur. Ne mutlu Türk’üm diyene…” ifadelerine yer verdi.