Alanya’daki kulüplerin her zaman yanındayız

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Alanya Şube Başkanı Yaşar İncepıçak ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Alanya Şube Başkanı Yaşar İncepıçak ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak kahvaltı yapan kulüp başkanı Çavuşoğlu, TÜFAD Alanya Şube Başkanı İncepıçak ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Alanyaspor ve Alanya futbolu hakkında sohbet etti.

TÜFAD Genel Sekreteri ve Alanyaspor Altyapı Koordinatörü Kamil Ulaş, başkan Çavuşoğlu’nun TÜFAD Alanya Şubesi’ni ziyaret ederek kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Dernek yönetim kurulu ve kulüp başkanı Çavuşoğlu ile birlikte kahvaltı yaptıklarını belirten Ulaş, “Başkanımızın Alanyaspor’u 3’üncü Lig’den Süper Lig‘e taşımasını, transfer çalışmaları ve Alanya’da futbolun gelişmesi konularında değerlendirmeler yaptık. TÜFAD olarak her zaman başkanımızın ve kulübümüzün yanında olduğumuzu belirttik” dedi.

Başkan Çavuşoğlu ise TÜFAD’ın ve Alanya’daki kulüplerin her zaman yanında olduğunu ve desteğinin süreceğini kaydetti.