Noel Baba hastanede hediye dağıttı

Rus Eğitim ve Kültür Derneği yılbaşında hastanede tedavi gören çocukları ziyaret etti . Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (EAH) tedavi gören çocuklara yeni yıl sürprizi yapıldı.

Rus Eğitim ve Kültür Derneği yılbaşında hastanede tedavi gören çocukları ziyaret etti.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (EAH) tedavi gören çocuklara yeni yıl sürprizi yapıldı. Rus Eğitim ve Kültür Derneği üyeleri Noel baba kostümü giyerek miniklere çeşitli hediyeler dağıttı.

Ekaterina Gündüz


Çocuk Gelişim Uzmanı Duygu Duman Gezgin düzenlenen etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti. Gezgin, “Yeni bir yıla merhaba derken birçok kurum ve kuruluşlar hastanemizde yatmakta olan çocuklarımızı yalnız bırakmadı. Bugün de Rus Eğitim ve Kültür Derneği ile birlikte çocuklarımız için bir araya geldik.

Ekaterina Gündüz

Bu tür organizasyonlar özellikle hastane ortamında tedavi görmekte olan miniklerimize ayrı bir moral ve motivasyon kaynağı oluyor. Miniklerimiz için yapılan bu etkinliklere destek vermekteyiz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Herkese sağlıklı mutlu bir yıl diliyoruz” dedi.

Ekaterina Gündüz

“SEVGİNİN DİLİ YOKTUR”

Rus Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ekatetina Gündüz de, “Yeni bir yılın başlangıcında hasta çocuklarımızı yalnız bırakmak istemedik. Onların bu yeni başlangıcında yüzleri gülsün, mutlu olsunlar diye bir araya geldik.

Ekaterina Gündüz

Sevginin ve mutluluğun dili, ırkı yoktur. Onları mutlu görünce bizler de çok mutlu olduk. Yeni yılda herkese sağlık, mutluluk, şans ve barış dolu bir dünya diliyoruz” diye konuştu.

Ekaterina Gündüz
Ekaterina Gündüz