Alanya’da bir ilk

Grand Harman Fırın tarafından hayata geçirilen organik sebzeli döner My Bodrum’da vatandaşlarla buluştu.
Vatandaşlar organik sebzeli döneri denemek için Grand Harman Fırın'a uğradı.

Grand Harman Fırın tarafından hayata geçirilen organik sebzeli döner My Bodrum’da vatandaşlarla buluştu. Organik sebzeli dönere vatandaşlar ilk günden yoğun ilgi gösterdi.

Alanya’da bir ilk
Vatandaşlar ilk günden organik sebzeli dönere büyük ilgi gösterdi.

My Bodrum Yetkilisi Mehmet Bakırcı, Alanya’da ilk olan organik sebzeli tavuk dönerin yüzde 100 buttan hazırlandığını söyledi. Bakırcı, “Organik sebzeli tavuk döner tamamen organik. 21 çeşit yurt dışından gelen baharatlarla katkı sağlanıyor. İçinde patatesten bezelyeye kadar 7 çeşit sebze menümüz var. Helal sertifikamız bulunuyor. Özel soslarımız mevcut. Herkesin bu tadı denemesini tavsiye ediyorum” dedi.

Alanya’da bir ilk
Organik sebzeli dönerin vatandaşlara sunulmasından önce birlikte dua edildi.

“EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ SAĞLIKLI OLMASI”

İşletme Müdürü Necati Şatana da, “Ailemizin sahip olduğu Grand Harman Fırın olarak yıllardır Alanya’da hizmet veriyoruz. Özellikle sağlıklı ve kaliteli ürünler konusunda çok hassastık. Bu nedenle Almanya’da bulunan ve şu anda da Türkiye’de fabrikasını açan bir firmadan hem organik yüzde 100 but döner hem de helal kesim ürünümüzü My Bodrum adı altında sunmuş bulunuyoruz. Bu ürünümüzün en büyük özelliği sağlıklı, organik olması. Çünkü Grand Harman’ın özelliği sağlıklı ürünler sunması. Biz burayı sağlık durağı olarak görüyorduk. Bu ürünü sağlık manasında Alanya’ya kazandırdığımız için mutluyuz. Firmanın  sahibi Ahmet Fidancı’ya teşekkür ediyorum. Organik tavuk dönerin mimarı Mehmet Bakırcı’ya da teşekkür ediyorum. Alanya’ya hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Alanya’da bir ilk
Vatandaşlar organik sebzeli döneri denedi.
Alanya’da bir ilk
Organik sebzeli döner tamamen sağlıklı.
Mehmet Bakırcı
Mehmet Bakırcı

 

Nihat Saraç, Necati Şatana
Grand Harman Fırın Pastane İmalat Müdürü Nihat Saraç ve İşletme Müdürü Necati Şatana.