Salon hokeyi heyecanı başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Hokey Federasyonu'nun 2018-2019 sezonunda yer alan 'Erkekler Salon Hokeyi Süper Lig 2. Etap Müsabakaları' Atatürk Spor Salonu'nda başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Hokey Federasyonu’nun 2018-2019 sezonunda yer alan ‘Erkekler Salon Hokeyi Süper Lig 2. Etap Müsabakaları’ Atatürk Spor Salonu’nda başladı.

Salon hokeyi heyecanı başladı

Erkekler Salon Hokeyi Süper Lig 2. Etap Müsabakaları Alanya’da başladı.

Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Erdal Tamrak, “Müsabakalar sonunda puanlama sırasına göre ilk 2 sırayı alan takımlar ülkemizi ‘Avrupa Kulüpler Şampiyonası‘nda temsil edecek. Şampiyonada derece alan takım ve sporcuların ödülleri 30 Aralık Pazar günü saat 14.30’da Atatürk Spor Salonu’nda verilecek. 26 Aralık Çarşamba günü (bugün) günde 10 müsbakayla devam edecek. Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan Başkan vekili Bayram Yüksel Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Oktay, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak MHK Başkanı Ali Koç ve il temsilcisi Hasan Dişkaya ve federasyon yönetim kurulu üyeleri olarak şampiyonaya katılan takımlar ve sporcularımıza başarılar diledik” dedi.

Erdal Tamrak
Müsabakaları idari birim amirleri de izledi.