İYİ Parti’den AGC Başkanı Gaye Coşkun’a ziyaret

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ile İYİ Parti'den Alanya Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez ve ilçe teşkilatı Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ile İYİ Parti’den Alanya Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez ve ilçe teşkilatı Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

AGC Center’daki ziyarette yönetim kurulu üyeleri Ahmet Tunç, Ali Doğan, Barış Başar,  Mustafa Sucu ile Zeliha Basar Oner de hazır bulundular.

Alanya gündemi ve siyasetine ilişkin çeşitli konuların konuşulduğu ziyarette İlçe Başkanı Yücel Apaydın, AGC Başkanı Gaye Coşkun’a çiçek ve çikolata vererek yeni görevinde başarılar diledi.

Abdullah Sönmez, Gaye Coşkun, Yücel Apaydın

Başkan Gaye Coşkun da,  “Bu makam ya da görev benim mesleğimi taçlandıran bir durum. O anlamda çok değerli. Sizlere de ziyaretiniz,  bu değere değer kattığınız için teşekkür ediyorum. Varımız yoğumuzla, bütün arkadaşlarla bu bayrağı daha da yukarıya taşımak için çalışacağız. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Gaye Coşkun, Yücel Apaydın