ALTAV: Desteğinize ihtiyacımız var

Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı seçilen Gaye Coşkun'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Mehmet Dahaoğlu ve Gaye Coşkun

Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı seçilen Gaye Coşkun’u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

AGC Center’daki ziyarette cemiyetin yönetim kurulu üyeleri Ali Doğan, Mehmet Çelik,  Barış Başar, Mustafa Sucu, Zeliha Basar Oner de hazır bulundular.

Ziyarette konuşan ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Gazeteciler Cemiyeti bizler için çok önemli. Bizim yüzümüz. Her yerde yüzümüz. Sadece Alanya’da değil.

Mehmet Dahaoğlu, Gaye Coşkun

Bizler gerek yurt içinde gerek yurt dışında tanıtım çalışmalarımızı yaparken, fuarlara gittiğimizde ya da fuarlardan değerli insanları Alanya’ya getirdiğimizde aklımız bilinen, orada sizler gibi gazeteci,  kolay ulaşılabilen yüzlerini buraya getirmekte.

Bunları yaparken sizin gücünüze ihtiyacınız var. Desteğinize ihtiyacımız var. Bu desteği geçmişte çok iyi sağladınız. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel gelemedi. Sizlere çok selamı var. Hepimiz aynı geminin içindeyiz.

Mehmet Dahaoğlu, Gaye Coşkun

Bu gemi batarsa bundan siz de etkileneceksiniz. Bu anlamda Alanyamızı en güzel yere getirmek sizlerin de görevi. Bunu da zaten yapıyorsunuz. Yeni yönetimle daha iyi işlere ima atacağımıza inanıyorum” dedi.