RTÜK Başkanı’ndan AGC’ye ziyaret

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi  (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı ile ALKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Aydın, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi  (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı ile ALKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Aydın,  Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

AGC Center’daki ziyarette RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya’ya ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı ile ALKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin Aydın da eşlik ettiler.

İlhan Yerlikaya, Gaye Coşkun

Ziyarette Alanya’yı gelişmiş bulduğunu belirten Yerlikaya, AGC anı defterini de imzaladı. Sonra AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile yemekte bir araya gelen Yerlikaya, Pınarbaşı ve Aydın gazetecilerle çeşitli konularda sohbet ettiler.

İlhan Yerlikaya


Gaye Coşkun, İlhan Yerlikaya


Gaye Coşkun, İlhan Yerlikaya


İlhan Yerlikaya


Gaye Coşkun, İlhan Yerlikaya