Adem Murat Yücel: Alanya’yı şaha kaldıracağız

MHP Alanya İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Başkan Yücel, “Alanya’da hep birlikte gece gündüz demeden sizlerle çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. MHP’nin üretken belediyecilik misyonu ile AK Parti’nin gönül belediyeciliği anlayışını birleştirerek Alanya’yı şaha kaldıracağız” dedi.

MHP Alanya İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Alanya'yı şaha kaldıracağız

Cumhur İttifakı’nın adayı olan ve Alanya Belediye Başkanlığı’na tekrar aday olan Adem Murat Yücel’in seçim yönetim merkezi kalabalık bir açılışla hizmete girdi. Saray Mahallesi, Yunus Emre Caddesi’nde Çamlıca Dondurma yanında bulunan seçim ofisinin açılışına MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, siaysiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Alanya'yı şaha kaldıracağız


DSC_7308
Mustafa-Türkdoğan
Mustafa Türkdoğan

Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Bu yıl MHP’nin 50. kuruluş yıl dönümü.

Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız

50 yıllık bir çınarın altında, gövdesinde siyaset yapmaktan şeref ve onur duyan MHP’nin, ülkücü hareketin mensupları inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden Alanya Belediye başkanımızı, Cumhur İttifakı’nın adayı, MHP’nin belediye başkan adayımız Adem Murat Yücel’i bir kez daha farkla seçecektir ve Cumhur İttifakı’nın, MHP’nin mührünü Alanya Kalesi’nin surlarına bir kez daha vuracaktır inşallah” dedi.

Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız


Alanya'yı şaha kaldıracağız


Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız


Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız
Mustafa-Toklu
Mustafa Toklu

“ERDOĞAN VE BAHÇELİ SONUÇLARI DÖRT GÖZLE BEKLİYOR”
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da, “31 Mart yerel seçimleri sadece bir yerel seçim değil. 31 Mart yerel seçimleri sadece Alanya’nın, Antalya’nın kaderini belirleyeceğimiz bir yerel seçim değil.

Yıllardır özlemle, hasretle beklediğimiz üçlü sac ayağını inşallah 31 Mart akşamı gerçekleştireceğiz. Bu üçlü sac ayak nedir diye sorarsanız, Alanya’da Cumhur İttifakı olan adayımız Adem Murat Yücel, Antalya’da büyükşehir belediye başkan adayımız olan Menderes Türel ile birlikte , inşallah hükümetimizle birlikte Alanya’daki yatırımlar kuvvetli bir şekilde gelmeye devam edecek.

Erdoğan ve Bahçeli, Alanya’daki seçim sonuçlarını dört gözle beklemektedirler. 15 Temmuz hain darbe girişimi ile başlayan ve bugünlere kadar gelen birlikteliğimiz, Cumhur İttifakımız inşallah bu süreçte Alanya’da ve Antalya’da zaferle sonuçlanacaktır” diye konuştu.

Mustafa-Aksoy
Mustafa Aksoy

“OMUZ OMUZA YÜRÜYECEĞİZ”
MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy ise, “Bu ittifak görüşmeleri sürerken hem MHP’nin yetkilileri hem de AK Parti’nin yetkilileri asla ve kat’a senlik ve benlik meselelerine takılmamıştır. Bir bakınız, Dışişleri Bakanımız Alanyalıdır ancak Alanya bizde olsun dememiştir.

AK Parti İl Başkanımız Korkutelilidir, Korkuteli bende olsun dememiştir. MHP İl Başkanı Gazipaşalıdır. Gazipaşa bizde olsun dememiştir. O sebeple 2014 seçimlerinin mutabakatı ele alındığında bu birliktelikte hep beraber, omuz omuza yol yürüyeceğiz.

Bundan hiç kimsenin şüphesi ve kuşkusu olmasın. Alanya’da Adem Murat Yücel bizim için ne anlam ifade ediyorsa, Gazipaşa’da Adil Çelik aynı anlamı ifade ediyor. Alanya’nın hizmetkarı, Alanya’nın gülen yüzü Adem Murat Yücel ile yeniden Alanya’yı taçlandıracağız ve bu kadim şehirde, Selçuklu’nun başkentinde yeniden üç hilalin mührünü vuracağız” ifadelerini kullandı.

Adem Murat Yücel
Adem Murat Yücel

“DAHA ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ”
Yücel de, “Dünyanın en güzel, ülkemizin en özel, huzurlu, mutlu şehri Alanya için yeniden kutlu bir yola çıktık. İnanın ki en hayırlı yol bizim yolumuzdur. MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve sizlerden aldığımız destekle mahcup etmeyeceğiz.

Güçlü bir Türkiye, Antalya, Alanya için bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte kazanacağız. Bir dünya kenti Alanya hayaliyle çıktığımız bu yolda hep birlikte, omuz omuza, gönül gönüle, el ele yürüyeceğiz. Hayalleri gerçeğe dönüştürdük.

Sizlerden aldığımız Selçuklu’nun başkenti, Osmanlı’nın liman şehri Alanyamızın şanlı tarihine layık olduğu şekilde hizmet ediyoruz. Alanya’yı daha ileriye götürecek eserler üretmenin gayreti içinde olduk. İlmek ilmek hizmetlerimizi nakşediyoruz.

Alanya'yı şaha kaldıracağız

Alanya Belediyesi’ni yatırım bütçesi, araç filosu ve hizmet ağıyla Türkiye’nin en güçlü belediyelerinden biri haline getirdik. Alanya Belediyesi artık kreşler, camiler, sağlık ocakları yaptıran, birçok mahallesine düğün salonları, kültür merkezleri inşaa eden bir belediye, Alanya Belediyesi artık kendi bitkisini, elektriğini, asfaltını, betonunu üreten, tasarruf ederek gelişen, kendi kendine yeten bir belediye. Alanya Belediyesi artık üreterek güçlenen, ürettikçe güçlenen ve güçlendikçe büyüyen ve büyüdükçe de güçlenen bir belediye.

Turizm cenneti Alanyamızın 37 yıllık teleferik hayalini gerçekleştirirken, Bayır Mahallemizdeki Hüseyin amcamızın evine sağlık ekibiyle gittik. Tansiyonunu ölçtük, ilacını verdik. Alanya merkezde güneç enerjisi santrali hayalini gerçekleştirirken, Soğukpınar’da yolu olmadığı için evinden çıkamayan engelli kardeşimizin evinin önündeki engelleri kaldırdık.

Selçuk-Doğan
Selçuk Doğan

Alanya’nın en uzak yaylalarında Sarımut’ta, Eğrigöl’de şantiyeler kurarak yaz, kış demeden en ücra köşesindeki vatandaşımıza hizmet götürürken Avsallar-Karasu yolunu ilk biz yaptık.

Belediyemizin kapısını herkese açtık. Her zaman vatandaşımızla hareket ettik. Alanyamızda yine hep birlikte içimizden biri Alanyamızın evladı olan, ülkemizin dünyadaki gür sesi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve hükümetimizin destekleriyle daha çok güzel hizmetler yapacağız.

Melike-Nazifoğlu
Melike Nazifoğlu

Cumhur İttifakı ile büyükşehir belediye başkanım Menderes Türel ile uyumlu çalışarak Alanya’yı daha yükseklere taşıyacağız. Bugünden itibaren hep birlikte çalışacağız. Yarınların Alanya’sı için yaptıklarımızı, yapacaklarımızı, projelerimizi anlatacağız.

Hasan-Çavuşoğlu,-Hüseyin-Yıldız,-Mustafa-Toklu,-Mustafa-Tuna

Alanya’da hep birlikte gece gündüz demeden sizlerle çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. MHP’nin üretken belediyecilik misyonu ile AK Parti’nin gönül belediyeciliği anlayışını birleştirerek Alanya’yı şaha kaldıracağız” dedi. Toplu duanın ardından açılışı gerçekleştirilen Seçim Yönetim Merkezi partililer ve vatandaşlar tarafından ziyaret edildi.

Ferit-Yücel-Ergün
Ferit Yücel Ergün

Serdar-Sönmez
Fatih-Uyar
Alanya'yı şaha kaldıracağız
Alanya'yı şaha kaldıracağız