Alaattin Çakır : Vatandaşların coşkusu bize güç veriyor

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, Mahmutlar Mahallesi (eski adıyla Yukarı Mahalle olan) Küves’te vatandaşlarla buluştu.


Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, Mahmutlar Mahallesi (eski adıyla Yukarı Mahalle olan) Küves’te vatandaşlarla buluştu. Gittiği her ortamda vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılanan Çakır’a Küves’te de vatandaşlar, gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi.

DP İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte Mahmutlar Mahallesi Küves’te vatandaşlarla 2004-2009 Mahmutlar Belediye Başkalığı yaptığı dönemde bölgeye kazandırdığı birçok hizmet ve yatırımdan biri olan muhteşem parkta buluşan Alaattin Çakır, “Öncelikle hemşehrilerimize ilgi, destek ve samimi sohbetleri için teşekkür ederim.

Alaattin Çakır

Vatandaşlarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın harika coşkusu, bizlere güç ve destek veriyor. Buradaki herkes bizim arkadaşımız, dostumuz, büyüğümüz, kardeşimizdir. Onlarla dertleştik, hoş muhabbet ettik” dedi.

Alaattin Çakır

Çakır’ın belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmet ve projelerden sonra mahallerine çivi dahi çakılmadığını söyleyen ve Çakır dönemini özlediklerini belirten vatandaşlar Çakır’a Küves’e kazandırdığı hizmet ve yatırımlara teşekkür ettiler ve sonuna kadar destek sözü verdiler.

Alaattin Çakır
Alaattin Çakır