Alanya’yı ortak akılla yönetmek için yola çıktık

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Mimarlar Odası’nı ziyaret etti.

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Mimarlar Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette şehrin imarı, şehircilik ve güncel konular konuşuldu.

Çakır ve ekibini, Mimarlar Odası Alanya Temsilcisi İbat Bostancı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Alanya’nın tarihi, mimari, kent ve şehir yapısının öneminin vurgulandığı ziyarette konuşan Alaattin Çakır, “Öncelikleri kabulleri için Mimarlar Odası Temsilcisi’ne ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Alanya hepimizin ortak değeridir ve biz bu ortak değeri “ortak akılla” yönetmek için, “Birlikte Alanya’yız” sloganı ile yola çıktık. Bir şehrin en önemli kimliği kent ve şehircilik kimliğidir. Onun içindir ki, değerli mimarlarımızın sorunları ve görüşleri bizim için çok önemlidir” dedi.