AK Parti’li Çelik ve Toklu aşure dağıttılar

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği aşure ikramına katılarak vatandaşlara aşure dağıttılar.AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği aşure ikramına katılarak vatandaşlara aşure dağıttılar.

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Kadın Kolları’nın organize ettiği aşure ikramına katılarak vatandaşlara aşure dağıttılar.

Sena Nur Çelik, Mustafa Toklu
Milletvekili Çelik ile İlçe Başkanı Toklu vatandaşlara aşure ikram ettiler.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Teşkilatı Muharrem Ayı’nın geleneği olan aşure ikramını bugün Yayla Yolu üzerinde gerçekleştirdi. Aşure etkinliğine AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Mustafa Toklu

AK Parti İlçe Kadın Kolları üyeleri tarafından hazırlanan aşureler vatandaşlara Milletvekili Çelik ve İlçe Başkanı Toklu tarafından ikram edildi. Binlerce vatandaşa aşure dağıtılırken, vatandaşların Vekil Çelik ve Başkan Toklu’ya olan ilgisi bir hayli fazlaydı.

Sena Nur Çelik

Sena Nur Çelik

Sena Nur Çelik

Sena Nur Çelik