AK Parti ve ALSMO’dan AGC’ye ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO) Başkanı Kerim Gökçeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO) Başkanı Kerim Gökçeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AGC Center’daki ziyarette yönetim kurulu üyeleri Ahmet Tunç, Ali Doğan, Mehmet Çelik, Mustafa Sucu ile Ayşe Yağmur Mercimek ile Zeliha Basar Oner de hazır bulundular.

Gaye Coşkun, Mustafa Toklu

Gündeme ilişkin çeşitli konuların konuşulduğu ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Toklu,  “Bugün AK Parti İlçe Teşkilatı olarak AGC Başkanı görevine seçilen Gaye Coşkun ve onun nezdinde  yönetimini ziyaret etmek istedik.

Biliyorsunuz Alanya birçok ilden daha kuvvetli bir basın yönetimine, şemasına sahip. Bu da toplumumuzun daha geniş bilgilendirilmesi, aydınlatılması açısından Alanya’nın en büyük şanslarından bir tanesi.

Gaye Coşkun, Kerim Gökçeoğlu

Alanya basını bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla hem birçok ilke imza atmış hem de vatandaşlarımıza doğru, tarafsız haberleri ulaştırma noktasında en doğru yolu izlemiştir.

Biz de AK Parti İlçe Teşkilatı olarak göreve yeni başlayan Gaye Coşkun’a çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bugüne kadar görev yapmış tüm başkanlarımıza da Alanya kamuoyuna yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“GAZETECİLİK EN ZOR MESLEKLERDEN”

Gökçeoğlu da, “Bizler de ALSMO olarak AGC’ye başkan seçilen Gaye Coşkun ve yeni yönetimini tebrik etmek için ziyarete geldik. Hem mali müşavirlik hem de gazetecilik en zor,  gecenizin gündüzünüzün olmadığı meslekler. Bu noktada ben tekrar sizlere başarılar diliyorum” diye konuştu.

Mustafa Toklu, Gaye Coşkun, Kerim Gökçeoğlu