AK Parti Alanya bayramlaştı

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önünde düzenlenen bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Antalya milletvekilleri Sena Nur Çelik ile Kemal Çelik de katıldılar.
Alanya'ya gelen Türel, partililerle tek tek bayramlaştı.

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önünde düzenlenen bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Antalya milletvekilleri Sena Nur Çelik ile Kemal Çelik de katıldılar.

Hasan Sipahioğlu

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Parti binası önünde düzenlenen bayramlaşma programına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya milletvekilleri Sena Nur Çelik ile Kemal Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı. Bayramlaşmaya Alanya eski Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu da katıldı. Partililerle bayramlaşmanın ardından konuşan Milletvekili Sena Nur Çelik, “Bütün hemşehrilerimin bayramını kutluyorum. İnşallah bayram hayırlara vesile olsun. Milletimiz, ülkemiz, İslam alemi için birleştirici, bütünleştirici, huzura, barışa vesile olan bir bayram olmasını diliyorum. Kurban Bayramı teslimiyetin, şükrün, adanmışlığın, temsili bir olan mübarek bir bayram. İnşallah bu bayram ülkemize hayırlar getirir. Yoksulları, kimsesizleri sevindirdiğimiz, onların sevinçlerini çoğalttığımız bir bayram olmasını diliyorum” dedi.

Gülay Özen, Sena Nur Çelik

“MİLLETİMİZ SALDIRININ ARKASINDAKİ GÜÇLERİ ANLADI”

Milletvekili Kemal Çelik de, “Bugün güzel Alanyamızda bulunmaktan son derece mutluyum. Çünkü Alanyamız gerçekten il olmayı hak etmiş, çok özellikleri ve güzellikleri olan bir ilçe. Birlik, beraberliğe en çok ihtiyaç olan şu günlerde Alanya’da da çok güzel bir bayram geçiriyoruz. Ülkemizde ciddi bir ekonomik saldırı var. Buna kriz demeyeceğiz. Çünkü bu bir saldırı. Bu saldırıda tüm ülkemiz, vatandaşlarımız, milletimiz topyekun birlik ve beraberlik içerisinde saldırının arkasındaki güçleri, saldırının anlamını gayet iyi anladı ama bu saldırı asla amacına ulaşamayacak. İnşallah bu bayram sevincini bundan sonra da yaşamaya devam edeceğiz. Ülkeye hizmet edenlerle, ülkeye saldıranlarla beraber olanları ayırmamız lazım. Bu dönem ülkeye hizmet edenleri anlama dönemi. Antalyamızda hem genelde hem yerelde çok güzel hizmetler yapıldı. Bunu da hem anlatmalıyız hem de takdir etmeliyiz. Bizlere düşe görev de bu. Vatandaşlarımıza yapılanları, yapılacak olanları anlatmamız lazım. Daha doğrusu bugünkü olduğu gibi Alanya’da ve Antalya’da bayram sevincini inşallah bundan sonra da sürdüreceğiz” diye konuştu.

Sena Nur Çelik

“KURBAN BİRLEŞMEK, BÜTÜNLEŞMEK DEMEK”

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel de, “Öncelikle bütün Alanyalı hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Dini bayramlarımız manevi kucaklaşmanın, manevi iklimin en güzel şekilde yaşandığı bayramlar. Dünyanın en çok huzura ve barışa muhtaç olduğu bir dönemde yine bir böylesine önemli bir bayramı idrak ediyoruz. Bu bayramlar cumhurbaşkanımızın da mesajında olduğu gibi kurban, yaklaşmak, bayramda paylaşmak, birleşmek, bütünleşmek demek. Dolayısıyla bunun idraki içinde olduğumuzda belki dünya bugün yaşamış olduğu birçok sıkıntıları maalesef yaşamazdı. Ama bizler tabi her zaman doğrunun yanındayız. Bizler her zaman memleketimize, milletimize hizmet etmenin gururunu yaşamaya çalışıyoruz ve bu heyecanla gece gündüz çalışıyoruz. Alanyamızda da bugün Kurban Bayramı’nda da hemşehrilerimizle birlikte olmaktan dolayı da büyük bir memnuniyet duyuyorum. Ben bu mübarek bayramın bütün insanlığa huzur, barış, sağlık getirmesini diliyor, tüm Alanyalı hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Menderes Türel

Menderes Türel