Adem Murat Yücel: Birlikte oturup değerlendireceğiz

Encümen sonrasında konuşan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni dönemde belediye başkan yardımcılığı için henüz bir çalışma yapmadıklarını söyledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yerel seçimin ardından ilk encümen toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni dönemin ilk encümen toplantısını yaptıklarını söyledi.

Yücel, “Birimlerimizden gelen konuları değerlendirdik. İlk toplantımız olması vesilesiyle encümene seçilen arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Encümende birimlerimizden gelen kararları zabıta müdürlüğünden, yapı kontrolden, daha doğrusu belediyenin tüm birimlerinden gelen kararlar vardı. İlk encümen olduğu için belediye mülkleriyle ilgili herhangi bir ihale yoktu” dedi.

“HENÜZ ÇALIŞMA YAPMADIK”
Yeni dönem için belediye başkan yardımcılığı için bir isim olup olmadığı sorulan Yücel, “Henüz bir çalışma yapmadık. Arkadaşlarla birlikte oturup değerlendireceğiz” diye cevap verdi.

“KISA ZAMANDA YAPACAĞIZ”
Belediye başkan yardımcılığı için AK Parti’den bir ismin söz konusu olup olmadığı sorulan Yücel, “Daha bir değerlendirme yapmadık. Kısa zamanda yapacağız” ifadelerini kullandı.