Yücel, Bal Festivali’ne katıldı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, komşu ilçe Gündoğmuş’ta gerçekleşen 8. Kültür Sanat ve Bal Festivali’ne katıldı. Gündoğmuş halkı Başkan Yücel’i büyük bir coşkuyla karşılarken, Başkan Yücel, “Torosların yiğit evlatlarına hizmet etmekten, onlarla beraber olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum.” dedi.

Torosların zirvesinde gerçekleşen yayla şenlikleri ve festivallerde vatandaşları yalnız bırakmayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’nın komşusu Gündoğmuş’ta bu yıl 8.’si gerçekleştirilen Kültür Sanat ve Bal Festivali’ne katıldı. Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren’in karşıladığı Başkan Yücel vatandaşlar tarafından alkışlarla ve büyük bir coşkuyla festivaldeki yerini aldı. Başkan Yücel ile fotoğraf çektiren ve sohbet eden Gündoğmuş halkı, Başkan Yücel’in yaylalara yaptığı yol ve hizmetlerden dolayı Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.

Festival alanındaki vatandaşlara bir konuşma gerçekleştiren Başkan Yücel, “Hepimiz biriz, hepimiz aynı toprakların evlatlarıyız. Bugün burada sizlerde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Belediyeciliğin dışında bu kültürü yaşatmak, gelenek ve göreneklerimizi çocuklarımıza, yeni nesile aktarmak en önemli görevlerimizdendir. Torosların yiğit evlatlarına hizmet etmekten, onlarla beraber olmaktan her zaman büyük onur ve gurur duyuyorum. Böyle güzel bir festivali düzenleyen başta Belediye Başkanımız Mehmet Özeren olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.