CHP’li Zavlak’ ın önerisi karşılık buldu

CHP’li Zavlak’ın yaya geçidi önerisi karşılık buldu. Zavlak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkür etti

BİR AY ÖNCE DUYURULMUŞTU,

Alanya belediye Meclis Üyesi CHP’li Nazmi Zavlak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

“Yaklaşık 1 ay önce kamuoyuna da duyurduğumuz önerimizi dikkate alan Alanya Belediyesi’ne, Başkan Sn Adem Murat Yücel’e ve Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut ve ekibine duyarlılıklarından ötürü teşekkür ederim.Oba’daki Metro Market ile yeni yapılan alışveriş merkezi arasında bir tek dahi yaya geçidi bulunmadığını tespit ederek, 24 Temmuz tarihinde Alanya Belediyesi’ne yaya geçidi önerisinde bulunmuştuk. Hatta bu durumu esprili ve hayli dikkat çeken bir videolu paylaşımla gündeme taşımıştık.

‘TEŞEKKÜR EDERİM’

O gün kamuoyuna da yansıyan açıklamamızda, “Burası batı yönünden Alanya ALKÜ Hastanesi’ne giden yolda bir kavşak. Günde binlerce insanın kullandığı kavşakta, refüj var, reklam panosu var, aydınlatma var, etrafta koca koca işyerleri var ama Belediyemiz ‘yaya geçidi’ yapmayı unutmuş ya da uygun görmemiş. Karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yaya, adeta akrobasi yapmak zorunda. Alanya Belediyesi umarım bir an önce müdahale eder” demiştik. Kısa sürede sorunu gideren belediye ekibine ve basın yoluyla sorunu gündeme taşıyan basın emekçilerine teşekkür ederim “dedi.