Başkan Yücel, pazarda vatandaşlarla bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün yeni yerinde kurulan Cuma Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Yücel, “Alanya’mızın cazibe merkezi olacak Mega Projemiz tamamlandığında eksikleri giderilmiş, 4×4’lük hizmet veren, kentimizin değerine değer katacak bir yer olacak. Anlayışı için esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in mega projelerinden olan Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Projenin bir bölümü olan Kapalı Pazar kısmı geçtiğimiz haftalarda açılmış ve Cuma Pazarı esnafları alanda yerlerini almışlardı. Başkan Yücel bugün kurulan Cuma Pazarı’nda Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe ve Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
BAŞKAN YÜCEL: “ANLAYIŞLARI İÇİN ESNAFLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Esnafların isteklerini dinleyen Başkan Yücel, taleplerin en kısa sürede yerine getirileceğini belirtti. Anlayışları için esnaflara teşekkür eden Başkan Yücel, “Yapımına devam ettiğimiz Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projemizde hizmete açtığımız Cuma Pazarı alanını ziyaret ettik. Esnaflarımıza ‘bereketli kazançlar’ dileklerimizi iletirken hem onların hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Henüz devam eden projemiz kapsamında yeni pazar yerimizde oluşan eksiklerimizi ivedilikle gideriyoruz. Alanya’mızın cazibe merkezi olacak mega projemiz tamamlandığında eksikleri giderilmiş, 4×4’lük hizmet veren, kentimizin değerine değer katacak bir yer olacak. Anlayışı için esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Alanya’mız için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.” dedi.