AGC’den sağlık yöneticilerine ziyaret

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede göreve yeni başlayan sağlık kuruluşu yöneticilerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.


Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ile AGC Yönetim Kurulu Üyeleri ilk olarak Özel Anadolu Hastanesi’nin yeni Genel Koordinatörü Dr. Ali Uzuner’e tebrik ziyaretinde bulundu. Ayrıca Alanya Anadolu Hastanesi’nin Başhekimi J. Dr. Tevfik Hacıhamdioğlu’na da hayırlı olsun dileğinde bulunan AGC heyeti Alanyalı doktor Hacıhamdioğlu ile sohbet etti. AGC yönetimi ayrıca Alanya Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde Başhekim olarak göreve başlayan Dr. Dt. Ahmet Emre Uysal’a da hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Sağlık kuruluşlarına ziyaretlerde son olarak Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde giden AGC ekibi kısa süre önce Başhekimlik görevine atanan Doç. Dr. Yılmaz Güler’i ziyaret etti. Başkan Coşkun meslektaşları adına Başhekim Yılmaz’a da başarı dileklerini aktardı. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzuner, Yılmaz, Uysal ve Özdemir Alanya medyasından övgü ile söz etti.