Personellere başarı belgesi verildi

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Kahramanmaraş Merkezli Depremlerde İlçemizde oluşturulan Deprem Koordinasyon Merkezinde fedakarca görev yapan İlçe Gençlik Ve Spor Müdürlüğü, İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü ve KYK Yurt Müdürlükleri personellerini başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde ilçemizde ağırladığımız depremzede vatandaşlarımızla ilgili hizmetlerde görev alan personellere başarı belgeleri İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Eşref Sarı, Yurt Müdürleri ve personellerin katılımıyla Kaymakam Ürkmezer tarafından Alanya Kaymakamlığında verildi.

Kaymakam Ürkmezer ‘’ Depremde vatandaşlarımız için çalışan tüm arkadaşlarımız yaptıkları çalışmalarla fedakarlık örneği sergilediler. Depremde ilçemizde ağırladığımız vatandaşlarımız için gerekli koordineyi sağlayarak tüm ihtiyaç ve taleplerini belirlemiştik. Arkadaşlarımızın özverili ve fedakar çalışmalarıyla vatandaşlarımızın yaralarını hep birlikte sardık. Bu anlamda mesai gözetmeksizin çalışarak emek veren İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüze , İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğümüze Ve Yurt Müdürlüklerindeki tüm personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.