‘Derdimizde DEVA’ yı bulamadık’

Gündoğmuş DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Teşkilat Başkanı Murat Akdağ, parti üyeliği ve tüm görevlerinden istifa etti.

(Özlem Kaygusuz)- 5 Temmuz Çarşamba günü tüm görevlerinden ve üyeliğinden istifa ettiğini belirten dilekçeyi imzalayan Gündoğmuş DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Teşkilat Başkanı Murat Akdağ,genel merkezin Gündoğmuş ile ilgili hiçbir şekilde ilgilenmediğini dile getirerek “Gündoğmuş adeta öksüz bırakıldı” sözlerini kullandı.‘DESTEK ALAMADIK’Akdağ yaptığı açıklamada, “ Gerekli verimi genel merkezden alamadık. Kongreden sonra herhangi bir il başkanı gelmedi. Gelip derdimizi dinleyen, Gündoğmuş’un sorununu dinleyen olmadı. Seçimden sonra gelip bir sıkıntı var mı? Ya da yapılması gereken bir şey var mı diye sorulup da bir destek alamadık.

‘BİREYSEL OLARAK İSTİFA ETTİM’

Bireysel olarak, kişisel olarak kendim istifa etmeyi uygun gördüm. Bizi sanki öksüz bıraktılar. Ondan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Bu işin içinde herhangi bir maddi konu yok. Maddiyattan yana benim bir sıkıntım da yok. İl yönetiminin ilgisizliği ve yalnız bırakması, vermiş olduğu sözleri tutmaması nedeniyle istifayı gerek gördüm. Parti ile ilgili hiçbir bağım kalmadı. Hepsinden istifa ettim. “sözlerini kullandı.