Alaaddin Işık’tan Muhittin Böcek’e sert cevap

Sivrisinek sorununa değinen Işık’a Böcek’in, “Dün geceyi Alanya’da geçirdim. Maalesef troller var” diye konuşması üzerine AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Alaaddin Işık, sert yanıt verdi

Böcek’e hizmet eleştiri yapıp “Alanya’da 1 gece camlar açık uyumaya çalışsın” çağrısı yaparak sivrisinek sorununa değinen Işık’a Böcek, “Dün geceyi Alanya’da geçirdim. Maalesef troller var. Biri ‘Camlar açık uyumaya çalışsın’ diye yazmış. Bunlar ayıp şeyler. Sivrisinekle larva döneminden itibaren en etkin mücadeleyi yapıyoruz. Ayrıca ilaçlama çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor. Üstelik kullandığımız ilaçlar zehir değil. İnsan sağlığına zararı yok çünkü dünyanın en iyi ilaçlarını kullanıyoruz. Bu yıl yaşanan sorun yağışlı mevsimin uzamasından kaynaklandı. Bizim mücadele noktasında bir eksiğimiz yok” dedi.

“İcraat yok, eleştiriye tahammül hiç yok!” diyen Işık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Başkan Muhittin Böcek, vaat edip de yapamadıklarınızı bir kenara bırakıyorum, bu konuda Antalya halkının, Alanyalı hemşehrilerimin gereğini sandıkta yapacaklarına inanıyorum. Ancak nasıl oluyor da, mevcutta olup yok ettiklerinizi, başlanmış olmasına rağmen tamamlayamayıp ziyan ettiklerinizi, düzene sokulmuşken tekrar kontrolden çıkan hizmetleri söylemek istediğimizde, bu yanlışlara ve eksikliklere bir eleştiride bulunmak istediğimizde sanki bunlar hiç yaşanmamış veya bizler yalan söylüyormuşuz gibi davranabiliyorsunuz? Gerçekten hayret ve hayranlıkla izliyorum.”