Böcek’ten Erdem’e teşekkür

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ALTSO Başkanı Eray Erdem’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Böcek, Güzelbağ Sanayi Sitesinin önemli bir proje olduğunu belirterek, “Eray başkanımıza teşekkür ediyorum. Böyle bir konuyu gündeme getirdiği için. El birliğiyle bu projeyi gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Erdem ise, “Bugüne kadar bütün taleplerimizi geciktirmeden yerine getiren Muhittin Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Eray Erdem ile görüşen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Başkan Erdem’in kendisini birkaç gün önce ziyaret ettiğini belirterek, Güzelbağ Sanayi Sitesi’ne değindi.

Başkan Böcek; “Güzelbağ Sanayi Sitesi son derece önemli bir proje. Eray başkanımızın ziyaretinde de konuştuk. Arkadaşlarımıza talimatımızı verdik, ne gerekiyorsa yapalım dedik. İnşallah kısa zamanda gereğini hep birlikte yapacağız. Sevgili başkanımıza bu konuyu gündeme getirip, takip ettiği için teşekkür ederim” dedi.

ALTSO Başkanı Eray Erdem ise, Başkan Böcek’in ALTSO’yu ziyaretiyle ilgili şunları söyledi: “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn Muhittin Böcek’i odamızda ağırladık. Ziyarette, Güzelbağ Sanayi Sitesi başta olmak üzere odamızın devam eden projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunup, önümüzdeki süreçte gerçekleştireceğimiz iş birliği çalışmalarını değerlendirdik. Bugüne kadar bütün taleplerimizi geciktirmeden yerine getiren Muhittin Başkanımıza teşekkür ediyorum. Alanya’mız için her kurumla iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.”