Kaymakam Ürkmezer yangında zarar gören vatandaşlar ile bir araya geldi

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer 2021 yılında meydana gelen Güzelbağ- Bayır yangınında evleri yanan Ayşe teyze ve Hüseyin amcayı yeni yapılan evlerinde ziyaret etti

Yangında evleri zarar gören Ayşe Şimşek teyze ile Hüseyin Yıldırır amcaya yeni yapılan evlerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kaymakam Ürkmezer ilk olarak Ayşe teyzeye uğrayarak hal ve hatrını sorup ihtiyaç ve taleplerini dinledi . Daha sonra Hüseyin amcayı yeni evinde ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer devletimizin her zaman vatandaşlarımızın yanlarında olduğunu söyleyerek ” Güzelbağ ve Bayır yangınları sonrası evleri yanan vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek devletimiz kanalıyla yanan evlerinin yapımlarına hemen başladık ve vatandaşlarımız yeni evlerinde oturmaya başladılar. Her türlü durumda vatandaşımızın yanlarında olarak devletimizin tüm imkanlarını onlara sunmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza yeni evleri hayırlı olsun. Rabbim birdaha böyle afetler yaşatmasın ” dedi.

Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Yrb. Engin Burak Mindivanlı, SYDV Müdürü Fikret Namal, Bayır Mahallesi Muhtarı Mustafa Yılmaz eşlik etti .