‘Alanya sahipsiz değildir!’

MHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Cantürk, bayramda Alanya’da çıkan karmaşa dolayısı ile yönetimi eleştirenlere sert cevap verdi.

“Alanya sahipsiz değildir!” diyerek, bayramda nüfusun 3-4 katına çıkan Alanya’da yaşanan bazı olayların Alanya yönetimine atfedilmemesi gerektiğini söyleyerek,”Kalesinin burçlarında üç hilal dalgalanan, MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını temsil eden, 2 dönem milletin teveccühü ile seçilen Şehrül-Emin’i Adem Murat Yücel ve meclis üyeleri bu güne kadar yapmış olduğu mega projeler, sayısı Türkiye’ye örnek olmuş etkinliklerle ve sosyal projeleri ile milletin takdirini kazanmıştır.

‘KARIŞTIRMAYALIM’

Bayram dönemlerinde kendi nüfusunun 3, 4 katı bir misafir ağırlama durumuna düşen şehrimiz , maalesef üç beş sorumsuz vatandaşın münferit olayları ile koca bir şehrin yönetimini zan altında bırakıp, eleştiri getirmenin altında neler olduğunu bilmekle beraber, kimlere alan açmaya çalıştıkları da herkesin malumudur. Yapılan hizmetleri millet için yapanlarla, şahsi hırs, menfaat ve reklamları ile kullananları karıştırmayalım.

‘BULANIK SUDA BALIKÇILIK YAPMAYIN’

Bahsi geçen münferit olaylardan kendilerine saflarında yer bulabilmek adına görev üstlenen ve kamuoyunu yönlendirerek bulanık suda balıkçılık yapmaya kalkanların hevesleri kursaklarında kalacaktır.” ifadelerini kullandı.