Belediye Başkanı Yücel, esnafların bayramını kutladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Alanya’daki esnafları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kurban Bayramı vesilesiyle Alanya’daki esnafları ziyaret etti. Bayramın ikinci gününde İskele bölgesindeki esnafları ziyaret eden Başkan Yücel, esnafların ve vatandaşların bayramlarını tebrik etti. Esnaflarla sohbet eden Başkan Yücel, bol kazançlar dileklerinde bulundu.

BAŞKAN YÜCEL; “ALANYA TURİZMİ BAYRAM İLE YÜKSELİŞE GEÇTİ”

Başkan Yücel, esnaf ve vatandaşlarla içerisinde bulunduğumuz turizm sezonu hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Kurban Bayramı ile turizmin de beklenen seviyeye ulaştığını belirten Başkan Yücel, “Kurban Bayramı vesilesiyle şehrimizdeki esnafları ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Pandemi sonrası yükselişe geçen Alanya turizmi Kurban Bayramı ile yeni bir ivme daha kazandı. Yerli ve yabancı pek çok misafiri şehrimizde sorunsuz bir şekilde ağırlamak için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyorlar. Esnaf arkadaşlarımıza da bizlere gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ediyorum. Bir kez daha tüm Alanya halkımızın Bayramını kutluyorum.” dedi.