‘Günden güne büyüyen bir aileyiz’

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin tarafından Kurban Bayramı’nın 1. Günü Çözüm Ofisi’nde organize edilen bayramlaşma programı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Oba Mahallesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yanında faaliyetini sürdüren Çözüm Ofisimde gerçekleştirilen programa her kesimden bir çok vatandaş katıldı. Şahin’i ziyaret edenler arasında SMA Tip 2 hastalığı tedavisiyle sağlığına kavuşan Ahmet ve Ela Bebek ile aileleri de vardı. Şahin, bayram ziyaretine gelen bebeklerimize bayram hediyelerini vererek mutluluklarına ortak oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şahin, “Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı görevimde başlattığım bayramlaşma programı geleneğini halen devam ettiriyoruz. Birlik ve beraberlik duygularının arttığı bu manevi günlerde arkadaşlarımız ve sevenlerimiz ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Bugünkü organizasyonumuzda günden güne büyüyen bir aile olduğumuzu görüyorum. Bizlere verdikleri destek için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Programımız sonrası bu büyük ailemiz ile birlikte her zaman olduğu gibi resmî bayramlaşma programına da iştirak ettik. Ben bir kez daha yardımlaşmanın sembolü Kurban Bayramı’mızın hizmetin en güzeline layık Alanya’mıza ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim. Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

Şahin tarafından yapılan organizasyonda günden güne katılım yoğunluğunun arttığı gözlerden kaçmadı.