Mehmet Şahin kutlama mesajı yayınladı

Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Kurban Bayramı nedeniyle bir video mesaj yayınlayarak herkesin bayramını kutladı.

Alanya Belediye Başkanı Mehmet Şahin, mesajında şunları söyledi:

Bayramlar umutlarımızı canlandıran, halkımızı kaynaştıran ve bütünleştiren, toplumsal huzurumuzu pekiştiren en anlamlı günlerdir.

Kurban Bayramı, barışın, birliğin, yoksullara ve kimsesizlere umut olmanın bayramıdır. Kurban Bayramı ihtiyaç sahiplerinin de düşünüldüğü birlik ve beraberliğin pekiştiği dini bir ibadettir. Yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiyi hak eden yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini Alanyamızın değerli halkının esirgemeyeceklerini, hastalarımızı, dul ve yetimlerimizi, şehit ailelerimizi, gazilerimizi, engellilerimizi ve kader mahkumlarını da hatırlayarak, bayram ziyaretlerinde bulunacaklarına yürekten inanıyorum. Bu vesile ile başta haklarını ödeyemeyeceğimiz aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Saygıdeğer Alanya halkının ve aziz vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, tüm halkımıza sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Rabbim tekrarına yetiştirsin, bayramımız mübarek olsun.