Çıplaklı ve Türkler’e müjde

Çıplaklı Mahallesine 12 Derslik Anaokulu ve Türkler Mahallesine 12 Derslik Anaokulu kazandırılıyor.

AK Parti hükümeti Alanya’ya yatırımlarını aralıksız devam ediyor. Çıplaklı ve Türkler Mahallelerine yeni yapılacak okulların ihale tarihi belli oldu, müjdeli haberi AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu duyurdu.
Başkan Toklu; “Önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’nun girişimleri neticesinde Çıplaklı Mahallemize 12 Derslik Anaokulu ile Türkler Mahallemize 12 Derslik Anaokulu projemizin ihale tarihi belli oldu, 18.07.2023 tarihin ihaleleri yapılacaktır.

Alanya’mızın eğitimini daha güçlü bir düzeye ulaştırmak için yoğun mesaimiz devam ediyor. Bu neticede de Çıplaklı ve Türkler Mahallelerimize kazandıracağımız bu yeni anaokulu projemizin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

TOKLU’DAN ÇAVUŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR

“Bu önemli yatırımın Alanya’mıza kazandırılmasında emeği ve gayretleri bulunan başta önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’na, İl Başkanımız Sn. Ali Çetin’e ve Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.