CHP Alanya’dan emektarlara teşekkür

CHP ilçe Teşkilatı 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçim ve sandık güvenliğinin sağlanması için görev yapan partili ile gönüllüler için kokteyl düzenleyip ardından teşekkür belgelerini takdim etti.

CHP İlçe Teşkilatı tarafından 28. Dönem Milletvekilliği ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçim ve sandık güvenliğinin sağlanması için görev yapan partili ve gönüllülere teşekkür etmek amacıyla kokteyl düzenlendi. Alanya Kültür Merkez’inde (AKM) düzenlenen kokteyle CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, seçimlerde görev yapan sandık görevlileri, gönüllüler ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kokteylde konuşan İlçe Başkanı Karadağ, sözlerine Pençe-Kilit Operasyonu’ndaki çatışmada yaralanan Alanyalı Uzman Çavuş Alpay Aras’a acil şifalar dileyerek başladı. 14 Mayıs ve 28 Mayıs’taki seçimlerde görev alan partililere teşekkür eden Karadağ, “Bizler ile birlikte Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için gece gündüz çalışan 6’lı Masa ilçe başkanları ve yönetim kurulu ve arkadaşlarımızla birlikte tarih yazacak çalışma yaptık. Siyaset geleceğe yön vermektir. Bu uğraşta bitmez ve tükenmez enerji ve bilgisiyle bizlere önderlik eden Kılıçdaroğlu’na teşekkür edip şükranlarımızı sunuyoruz. Yeni bir siyasi yaşam bizleri bekliyor. Yeni dönemde Alanya’da CHP’yi birinci parti yapan arkadaşlarımızla birlikte yerel siyasette de birinci parti olma ve Alanya’ya sosyal demokrat belediyecilik anlayışını ispat etmek için hep beraber yola çıkacağız” dedi.  28. Dönem Milletvekili seçiminde Alanya’dan aday olan ancak seçilemeyen Diş Hekimi Murat Özçelik’in konuşmasının ardından 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçim ve sandık güvenliğinin sağlanması için görev yapan partili ile gönüllülere teşekkür belgeleri verildi.