Toklu’nun yoğun mesaisi

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu yoğun mesaisine bu haftasonuda devam etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bu haftasonu yoğun bir mesai harcadı. Alanya merkezinin yanı sıra civar mahallelerde de düğün, nişan, mevlid, taziye ve çeşitli programlara katılan Toklu ve ekibi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaya devam ediyor.

BAŞKAN TOKLU GENÇ ÇİFTLERİN HER DAİM YANINDA

Başkan Toklu ve ekibi hayırlı işlerde vatandaşları yalnız bırakmıyor. Genç çiftlerin düğünlerine katılan, her davete icabet etmeye çalışan Başkan Toklu ve ekibi bu haftasonuda mutluluklara ortak olmayı sürdürdü. Alanya Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti iş birliğinde düzenlenen ‘Alanya Genç Kalemler Projesi’nde dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim eden Başkan Toklu öğrencilere başarılarının devamını diledi. Ardından hayırsever Hacıkadiroğlu ailesinin, ALKÜ Cikcilli Yerleşkesine bağışlarıyla yaptıracakları ALKÜ Faika Hacıkadiroğlu Merkezi Araştırma Laboratuvarı’nın temel atma törenine katıldı. Başkan Toklu, Alanya’nın yerel internet televizyonu olan MEGA TV’de canlı yayın programına katılarak yoğun haftasonu mesaisinin ilk gününü tamamladı.

BAŞKAN TOKLU’NUN YOĞUN MESAİSİ PAZAR GÜNÜ DE DEVAM ETTİ

Başkan Toklu’nun yoğun Alanya mesaisi Pazar günüde devam etti. Her katıldığı programda ve davette vatandaşlar tarafından ilgiyle ve güler yüzle karşılanan Toklu, her kesimden insanın gönlünde taht kurmayı sürdürüyor.