İstikamet Türkiye Yüzyılı

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatını ziyaret ederek gayretli çalışmalarından ötürü Başkan Toklu ve ekibine teşekkür edip seçim değerlendirmelerinde bulundu.

28 Mayıs zaferinin ardından Antalya’nın tüm İlçe Teşkilatlarına tek tek teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin, AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Azimli ve gayretli çalışmalarından ötürü AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları, Meclis Üyeleri ve tüm gönüllülere teşekkürlerini iletti. Toplantı sonrası açıklamada bulunan Başkan Toklu;

“AK Parti Antalya İl Başkanımız Sayın Ali Çetin’in katılımı ile Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Mahalle Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz ile seçim sonrası istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledik.

Her zaman Cumhurbaşkanımıza olan sevdasını ortaya koyan, kadirşinas Alanya halkımız, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimlerinde de AK davanın lideri, Türkiye Yüzyılı’nın Mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden teveccüh gösterdi. Bu vesileyle vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

ARTIK İSTİKAMET TÜRKİYE YÜZYILI’DIR

Kazananın halkın olduğu bir seçim süreci geçirdiklerini ifade eden Başkan Toklu; “Aziz milletimiz, hizmeti, yatırımı, içeride ve dışarıda güçlü bir ülke olmayı, kardeşliği, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümeyi tercih etti. Ülkemiz için artık istikamet Türkiye Yüzyılı’dır. Hep birlikte, her kesimden insanımızla Türkiye Yüzyılını güçlü bir şekilde inşaa edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

TOKLU’DAN İL BAŞKANI ÇETİN’E TEŞEKKÜR

Seçim süreci boyunca destekleri için İl Başkanı Ali Çetin’e teşekkür eden Başkan Toklu;
“Bugün toplantımıza katılımları ile bizleri onurlandıran, değerli İl Başkanımız Sayın Ali Çetin’e teşkilatımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.