Mahmutlar Gençlik Merkezine kavuşuyor

Toklu bir sözünü daha yerine getirdi, Mahmutlar Mahallesi Gençlik Merkezine kavuşuyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Alanya’nın Mahmutlar Mahallesine Gençlik Merkezi yapılacak. Gençlik Merkezi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. İhale 15.06.2023 tarihinde yapılacak. Teklifler ise sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

BAŞKAN TOKLU SÖZÜNDE DURDU, MAHMUTLAR GENÇLİK MERKEZİNE KAVUŞUYOR

Vermiş oldukları bir sözün daha vatandaşlarla buluşturacak olmanın haklı gurunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Toklu; “Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getirecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Halkımız özellikle gençlerimizin yoğun istek ve talepleri neticesinde yapmış olduğumuz girişimler sonucunda Mahmutlar Mahallemize yeni bir Gençlik Merkezi kazandırıyoruz. Bu müjdeli haberi halkımızla ve gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Mahmutlar Mahallemize kazandıracağımız yeni Gençlik Merkezimiz, konferans salonu, toplantı salonu, eğitim alanları ve derslik alanları ile hizmet verecek, gençlerimiz boş zamanlarını bu merkezimizde değerlendirebilecekler. Bu yeni Gençlik Merkezimizin ihalesi 15.06.2023 tarihinde yapılacak.”dedi.

TOKLU’DAN MAHMUTLARA KAPALI SPOR SALONU MÜJDESİ

Mahmutlar Mahallesine kazandırılacak Gençlik Merkezi sözünün ardından bir müjde daha veren Başkan Toklu, “Mahmutlar Mahallemize Gençlik Merkezi sözümüzü yerine getirirken bir müjdeyi daha paylaşmak istiyoruz. Mahmutlar Mahallemize bir adet kapalı spor salonu yapımıyla ilgili müjdeli haberi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

GENÇLİĞE EN ÇOK DEĞER VEREN PARTİYİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gençlere en çok değer ve önem veren parti olduklarını ifade eden Başkan Toklu, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz gençliğe bu zamana kadar en çok önem ve değer veren siyasi hareket olmuştur. Geleceğimize ışık tutan siz değerli gençlerimiz için daha çok çalışacağız.” dedi.

TOKLU’DAN BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Mahmutlar Mahallesine kazandırılacak bu önemli yatırımlarda emeği ve gayretleri için Bakan Çavuşoğlu’na teşekkür eden Toklu, “Mahmutlar Mahallemize kazandıracağımız bu önemli yatırımlarımızda büyük katkısı ve gayreti olan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, İl Başkanımız Sn. Ali Çetin’e ve Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunar, yeni Gençlik Merkezimizin ve yeni Kapalı Spor Salonumuzun şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.” dedi.