Bakanlar Alanya’da genç iş insanlarıyla buluştu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Alanya’da genç iş insanları ile bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu genç iş insanları buluşmasına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu katıldı. Genç iş insanlarına hitapta bulunan Bakan Çavuşoğlu, devletin kendilerine sağladığı imkan ve destekler ile kalkınmaya, üretime ve istihdama sağladıkları katkıların önemine değindi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim genç iş insanlarının, genç girişimcilerin yanında olduğunu söyledi.

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatının düzenlediği genç iş insanları buluşmasına katılım oldukça yoğun oldu. Program sonrası açıklamada bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu; “Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, genç iş insanlarımızla, genç girişimcilerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduk. İdealleri için çalışan, üreten, emek harcayan genç iş insanlarımızın her daim arkalarında olduk, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Türkiye Yüzyılı’nda da güçlü bir şekilde yine arkalarında durmaya devam edeceğiz. Bugün davetimize icabet eden kıymetli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.