Hüsnü Gönüllü Masal Evi açıldı

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Hayırsever Mehmet Gönüllü tarafından Alanya Özel Eğitim Anaokuluna oğlu anısına yaptırılan Hüsnü Gönüllü Masal Evi açılışını gerçekleştirdi.

Alanya Özel Eğitim Anaokulunda gerçekleştirilen açılışa Kaymakam Ürkmezer, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Alaettinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Erdoğan, Hayırsever Mehmet Gönüllü ve ailesi ile Veliler ve Öğrenciler katıldı.

Açılışta Masal Evini yaptıran hayırsever Mehmet Gönüllü ve ailesine teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer ‘’ Antalya’da ve Türkiye’de başka bir örneği olmayan, öğrencilerimizin çeşitli etkinliklerle faydalanabileceği Masal Evi okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Bu hizmeti öğrencilerimize sunan hayırsever Mehmet Gönüllü ve ailesine tekrardan teşekkür ediyoruz’’ dedi. Konuşmanın ardından Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılar kurdele keserek Hüsnü Gönüllü Masal Evi’nin açılışını gerçekleştirildi. Program sonunda Kaymakam Ürkmezer tarafından hayırsever Gönüllü ailesine okul tarafından yaptırılan teşekkür plaketi verildi. Açılışta öğrenciler için oyun ve etkinlikler düzenlendi.