İYİ Parti Milletvekili Adaylarından Alanya Çıkarması

İYİ Parti Antalya Milletvekili Adayları Ali Adnan Kaya ve Durmuş Ali Arslan, İl Siyasi İşler Başkanı Alper Arıkan, İlçe Başkanı Şefik Bahçe,Yöneticiler ve çok sayıda partililer ile Tosmur mahallesinden başlayarak hem esnaf ve pazar ziyaretlerinde bulunup hem de Alanya’nın sembol isimlerine vefa ziyaretinde bulundular.

Ziyaret hakkında basın mensuplarına konuşan Şefik Bahçe: “Alanyalı hemşehrilerimiz adaylarımızı çoktan kendilerine vekil seçmişler. Sahada gördüğümüz bu teveccüh bizlerin de çalışma azmini arttırıyor, motivasyonumuzu yükseltiyor. İYİ Parti’miz, adayları ve teşkilatları ile son dakikaya kadar sahada.” dedi.
İl Siyasi İşler Başkanı Alper Arıkan ise:”Alanya’mızın çalışmalarında artık İl temsilcisi olarak bulunuyorum. Görüyoruz ki Alanya teşkilatımız dur durak bilmiyor, sabah, akşam, gece, gündüz sahada Alanyalı hemşehrilerimizle buluşuyor, ülkemizi mevcut iktidardan kurtarmak için var gücüyle çalışıyor. Tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Antalya 3. sıra ve seçilmesi garanti gözüyle bakılan Milletvekili Adayı Ali Adnan Kaya ise:”Alanya’mızda çok güzel bir tablo ile karşılaştık. Gerek teşkilatımızın özverili çalışmaları gerek ise elini sıkıp hatrını sorduğumuz vatandaşlarımızın partimize ve şahsımıza teveccühleri bizlere duysal dakikalar yaşattı. Bizler bu seçimi sadece bir parlamento seçimi olarak değil, ülkemizin makus kaderini değiştirecek kurtuluş reçetesi olarak görüyoruz. Ülkemizde yaşanılan her soruna, her ihtiyaca İYİ Parti olarak gerçekçi ve akılcı çözümlerimiz mevcut. Bunları sahada hemşehrilerimize anlatıyoruz ve her vatandaşımız kendi ile özdeşleşen bir beyannameye destek vermek istiyor. Yıllardır uzak kaldığımız halkın gerçek sorunları ile ilgilendirme politikası çok şükür İYİ Parti’miz ile hayata geçiyor. Ben Ali Adnan Kaya olarak torosların öz evladı, Antalya aşığıyım. Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’mızı yorulmadan, usanmadan Ankara’da temsil edeceğim. Bu vesile ile de sizlerin huzurunda Alanya’ya emekleri dokunmuş olup ziyaret ettiğimiz ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan eski Belde Belediye Başkanlarımıza,omuz omuza seçim kazanmak için mücadele ettiğimiz vekil adayımız Durmuş Ali Arslan kardeşime,İl ve İlçe teşkilatlarımızın emekçileri ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim.Allah’ın izni, milletimizin iradesi ile tarih yazacağız” dedi.