‘Önemli rol oynuyorlar’

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Toklu mesajında;

“Emekleriyle, özverileriyle, alın terleriyle üreten, ülkemize değer katan ve hizmet sunan tüm işçi kardeşlerimizin alın terlerine verilen değerin ve saygının bir ifadesi olan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü hep birlikte bir kez daha kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Özverili çalışmalarıyla Alanya’mızın ve ülkemizin gelişme ve kalkınma hamlelerine büyük katkı sağlayan, toplumun belkemiği ve üretimin en önemli unsuru olan işçilerimiz ülkemizin barış, huzur ve refah ortamına erişmesinde önemli rol oynamaktadırlar.

Emeğin, alın terinin ve helal kazancın timsali olan işçi kardeşlerimizin bu anlamlı gün vesilesiyle hem kendi aralarında ki dayanışmayı hem de diğer sosyal kesimler ile aralarındaki uyum ve işbirliğini geliştireceklerine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle işçi emeklilerimiz dâhil olmak üzere kamu ve özel sektörde özveriyle görev yapan tüm işçi kardeşlerimin “1 Mayıs İşçi Bayramı”nı kutluyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.